Умови згоди

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Умови використання сайту

Інтернет магазин "ПАРА РУЧЕК" (далі "Сайт" або "Ми") дозволяє Вам користуватися цим Сайтом, переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого або некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше звернення до нас або Ваш коментар ми можемо видалити без Вашої згоди. Ми не несемо відповідальності за інформацію, розміщену користувачами Сайту. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Реєстрація на Сайті

Реєструючись на нашому Сайті, Ви підтверджуєте свою згоду на використання Ваших персональних даних в рамках законодавства України. Ваші персональні дані будуть використані виключно з метою обробки замовлень і не будуть передані третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених законодавством України.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

В результаті реєстрації Ви отримуєте пароль, за збереження якого Ви несете відповідальність і зобов'язуєтеся повідомити нас про будь-якому підозрюваному використанні Ваших даних без Вашого дозволу. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати пароля Ви погоджуєтесь повідомити нам про це.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Ми не гарантуємо точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. У будь-який час і без попередження, ми, може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Наскільки це можливо в рамках законодавства України, ми ні в якому разі не несемо відповідальності за будь-які збитки, що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Права власності

Всі авторські права і права власності на інтернет магазин "ПАРА РУЧЕК" належать ФОП Попович С.Ю. Забороняється розповсюджувати та змінювати матеріали Сайту. Будь-яке використання матеріалів сайту на інших сайтах забороняється.

0